Please Enable JavaScript

درباره ما

هسته اولیه ویتکس زمانی شکل گرفت که سه دانشجوی خلاق، ایده‌پرداز و بلند پرواز علاوه بر تحصیل در رشته کامپیوتر گرایش مهندسی نرم افزار، مشغول به انجام پروژه‌های داخلی و خارجی متعددی بودند. ایده کار این بود که تیم کاملی از متخصصان تشکیل شود و با تلفیق دانش و مهارت‌های کاربردی این مجموعه، خدمات و محصولات گسترده‌ای در حوزه‌های زیر ارائه شود:

  • برنامه نویسی و طراحی وب سایت
  • طراحی و توسعه اپلیکیشن موبایل
  • طراحی و توسعه نرم افزارهای تحت وب
  • بازاریابی دیجیتال و روش‌های رشد کسب‌وکار در دنیای اینترنت
  • سئو و بهینه سازی وب سایت
  • بازاریابی محتوایی و تولید محتوای ارزشمند
  • ارائه خدمات و محصولات آموزشی و مشاوره‌ای در حوزه‌های بررسی شده تا به اینجا

سرانجام در سال ۱۳۹۸ شرکت نرم افزاری ویتکس تاسیس شد. اما همانطور که گفته شد، در گام اول نیاز بود تا مطابق برنامه‌ ریزی‌های انجام شده و چشم اندازهای مشخص شده، تیم ویتکس توسعه داده شود تا متخصصانی باتجربه و مسلط به دانش روز دنیا به این تیم اضافه شوند و ما را در این مسیر پر پیچ و خم اما لذت بخش همراهی کنند.
پس از آن رفته رفته تیم متخصصان ویتکس کامل‌تر شد. اکنون رویای متحول کردن وب ایران برای مجموعه ما پررنگ‌تر از همیشه شده است و ما امیدواریم که بتوانیم در این مسیر گام‌های بلندی برداریم. ما در شرکت نرم افزاری ویتکس همواره تلاش می‌کنیم تا بهترین خدمات را با بالاترین کیفیت و در کوتاه‌ترین زمان ممکن برای شما مخاطبان و مشتریان گرامی فراهم کنیم.

ارزش‌های شرکت نرم افزاری ویتکس

رضایت مشتری
۱

رضایت مشتری

کسب رضایت مشتری در مجموعه ویتکس بالاترین اولویت را دارد. ما معتقدیم وقتی کار با کیفیتی انجام دهیم، باعث رشد و پیشرفت مشتریان عزیزمان می‌شویم و در نهایت وقتی مشتریان ما رشد کنند، این مجموعه ویتکس است که رشد می‌کند و به موفقیت می‌رسد.

یادگیری
۲

یادگیری

یادگیری برای تیم ما هیچ حد و مرزی ندارد و ما همواره در حال تلاش‌ هستیم تا هرآنچه می‌تواند باعث رشد و بهبود مجموعه ویتکس می‌شود را بیاموزیم.

چابک بودن
۳

چابک بودن

ما در مجموعه ویتکس سعی می‌کنیم همواره چابک باشیم تا بتوانیم به خوبی خودمان را با تغییرات روز دنیا وفق دهیم و بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه کنیم.

خلاقیت و نوآوری
۴

خلاقیت و نوآوری

خلاقیت و نوآوری همواره به عنوان چاشنی کارهای ما شناخته می‌شود و تلاش ما این است که بتوانیم به بهترین شکل ممکن ارزش آفرینی کنیم.

متعهد بودن
۵

متعهد بودن

ما به گفته‌هایمان متعهد هستیم و تلاش می‌کنیم با استفاده از دانش و تجربیات خود، شما را در مسیر رسیدن به موفقیت همراهی کنیم.

امیر‌محمد مروی‌فرد
امیر‌محمد مروی‌فرد
کارشناس نرم‌افزار
سعید علی وردی خانی
سعید علی وردی خانی
متخصص بازاريابی ديجيتال
محمد جاودانی
محمد جاودانی
کارشناس نرم‌افزار